Вітаємо на нашому сайті!
Бурдін Михайло Юрійович -
доктор юридичних наук, доцент
02-07-2018

Здійснено державну перереєстрацію журналу в Міністерстві юстиції України.

05-04-2018

05.04.2018 побачив світ № 4 (67) за 2017 рік, здійснено розсилання обов’язкових примірників.

02-02-2018

За підсумками 2017 року журнал посів ІІ місце серед наукових періодичних видань в системі МВС України.

22-12-2017

22.12.2017 побачив світ № 3 (66) за 2017 рік, здійснено розсилання обов’язкових примірників.

27-11-2017

Підтверджено включення журналу до міжнародної наукометричної бази «Index Copernicus International».

Перша 12345678
2016-04-08

28.03.2016 внесено зміни до складу редакційної колегії журналу.

До складу редколегії включені:

Білоус Петро Олександрович – як відповідальний секретар редколегії;

Йосеф Грудка (Josef Hrudka), доктор юридичних наук, доктор філософії, заступник декана з навчання та розвитку факультету безпеки та права Поліцейської академії Чеської Республіки в Празі – як член редколегії (секція юридичних наук);

Маріанна Клочко (MariannaKlochko), доктор філософії (Корнелл, 2004), доцент кафедри соціології Університету Огайо (Маріон Кампус), США.

Зі складу редколегії виключено секцію соціологічних наук у зв’язку із втратою з 10.02.2015 статусу фахового.

Нинішній повний склад редколегії можна побачити на відповідній сторінці сайту.

Довідка

Й. Грудка – член Міжвідомчої групи оцінки тестування надійності співробітників державних органів з пропозицією до розширення тестування моральної бездоганності й на інших осіб, які працюють на державній службі. Співавтор коментарю до Закону про Поліцію Чеської Республіки, коментарю до Закону про Генеральну інспекцію сил безпеки та низки інших наукових робіт, автор кількох висновків щодо поліцейського втручання. Викладач предмета «Поліцейське право» та інших предметів, пов’язаних із поліцейською практикою. Останнім часом інтенсивно займається проблематикою перевірки сил безпеки й тестування моральної бездоганності. Регулярно друкується в рецензованих журналах.

М. Клочко отримала вищу освіту в Харківському національному університеті, Україна (1996). Член факультету Слов’янського центру Університету Огайо; координатор Маріон Кампуса Університету Огайо та виправних установ у районі Маріон; президент Української асоціації з питань культури в Огайо (UCAO) та радник Факультету української общини (Коламбус Кампус) и Клубу соціологів і кримінологів (Маріон Кампус); член Ради жінок Музею мистецтв Коламбуса. Викладає соціологію та кримінологію, в тому числі соціологію девіантної поведінки, соціологію насилля, злочинність неповнолітніх, кримінологію, глобальні соціальні проблеми, соціологію споживання тощо. Головні наукові інтереси: корупція, наркоманія, реабілітація ув’язнених та рецидивна злочинність; останні проекти стосувалися питань вивчення фальсифікацій під час парламентських і президентських виборів в Україні, порівняльного дослідження ставлення до успіху, а також вивчення мотивів учинення злочинів жінками-ув’язненими в Україні.